לוגו עלית דיזיין 13

נווט בוויז

עלית דיזיין, רכסים

077-6707387

לפגישת יעוץ ללא עלות

שעות פתיחה

א'-ה' 08:30-18:00
יום ו' 08:30-14:00

מקלחון

מה הטרנדים העדכניים בייצור מקלחונים וארונות?

הטרנדים האחרונים בייצור מקלחונים וארונות משקפים מעבר לעבר סגנונות, צבעים וחומרים מגוונים וייחודים במיוחד. כל זאת, במטרה ליצור חללי אמבטיה מושכים ופונקציונליים גם יחד עבור חדר האמבטיה שלכם. הנה כמה טרנדים עדכניים, אשר מאומצים על ידי לקוחות רבים –

  • שילוב מגוון רחב של צבעים – מקלחונים וארונות זמינים כעת במגוון רחב של צבעים. במקום הצבעים הלבנים והנייטרליים המסורתיים שהיו נפוצים בכל בית, כיום ניתן גם למצוא צבעים נועזים ותוססים לצד צבעי פסטל, בגוונים כמו צהוב, פיסטוק, כחול ואדום. צבעים מעין אלו צברו פופולריות רבה בשנים האחרונות, ומאפשרים יצירה של עיצובים אישיים ותוססים יותר לחדר האמבטיה שלכם.
  • שילוב של עץ – שילוב של אלמנטים מעץ, בין אם ברצפות מקלחת, בין אם בארונות ובין אם באביזרים השנים, הוא טרנד נפוץ במיוחד לאחרונה. עץ מוסיף חמימות, מרקם ומגע טבעיים אל חדר האמבטיה ויוצר אווירה מודרנית ומזמינה במיוחד.
  • חומרים מעורבים – שילוב של חומרים שונים כמו זכוכית, מתכת, אבן ועץ בעיצובי מקלחונים וארונות הוא מגמה שהולכת וצוברת תאוצה בעיצובים של חדרי אמבטיה. תמהיל החומרים הזה מוסיף עניין ועומק, וכן מביא לאסתטיקת חדר אמבטיה ייחודית ודינמית.
  • מקלחונים ללא מסגרת – מקלחונים מזכוכית ללא מסגרת ממשיכים להיות מבוקשים בשל המראה הנקי והמינימליסטי שלהם כמו גם בשל יכולת הרחבת החלל הוויזואלית שהם תורמים לה. היעדר מסגרות גלויות מציע מראה מודרני ומלוטש.
  • תכונות חכמות – מקלחות מודרניות עשויות להיות משולבות עם מגוון רחב של תכונות חכמות כגון – בקרה דיגיטלית, הגדרות אשר ניתנות לתכנות וטכנולוגיות לחיסכון במים ועוד תכונות נוספות. תכונות אלו משפרות את הנוחות, את היעילות ואת הקיימות בחדר האמבטיה.
  • מדפים פתוחים – ארונות עם מדפים פתוחים או דלתות עם חזית זכוכית הם בחירה אופנתית למדי, ומציגים בצורה נוחה מגוון של מגבות, פריטים דקורטיביים או מוצרי טיפוח. מגמה זו מקדמת פתרון אחסון פתוח ומעניין יותר מבחינה ויזואלית.

מגמות אלו מדגישות התאמה אישית, פונקציונליות, קיימות ושילוב של אלמנטים מודרניים וטבעיים. כל אלו משקפים את ההעדפות ואת אורחות החיים המתפתחים של ימינו.