לוגו עלית דיזיין 13

נווט בוויז

עלית דיזיין, רכסים

077-6707387

לפגישת יעוץ ללא עלות

שעות פתיחה

א'-ה' 08:30-18:00
יום ו' 08:30-14:00

מוצרים לאמבטיה במבצע

מהן האיכותיות של ברזים ומהן הבדלים ביניהן?

ברזים הם ללא כל צל של ספק מרכיב בסיסי ביותר בכל חדר אמבטיה – הרי, הם משרתים מטרות פונקציונליות ואסתטיות גם יחד. אם אתם מעוניינים להתחדש בברז חדש, עליכם לבצע סקר שוק מקיף ולהבין לאיזה ברז בדיוק אתם זקוקים ואיזה ברז הוא האיכותי ביותר. כאשר אתם בוחנים את איכות הברזים הניצבים בפניכם, מספר נרחב של גורמים נכנס לתמונה – החומר, המבנה והתכונות של הברז.

אחד מן ההיבטים המרכזיים אשר משפיעים במיוחד על איכות הברז הוא החומר שממנו הוא עשוי. ניתן ליצור ברזים מחומרים שונים, ביניהם ניתן למנות פליז, נירוסטה, אבץ ופלסטיק. ברזי פליז נחשבים על פי רוב כברזים המצויים ברמה הגבוהה ביותר מבחינת איכות הודות לעמידותם בתנאים קשים, לעמידותם בפני קורוזיה בפרט ולאורך החיים המשמעותי שלהם. ברזי נירוסטה הם גם נחשבים לברזים עמידים מאוד ועמידים בפני קורוזיה, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית עבור חדרי אמבטיה מודרניים.

יתר על כן, הבנייה והעיצוב של הברז משפיעים באופן משמעותי על איכותו. ברז בנוי היטב יהיה מאופיין בפעולה חלקה, בבקרת זרימת מים מדויקת וברכיבים פנימיים עמידים במיוחד. לברזים איכותיים יש לרוב גם שסתומי דיסק קרמיים, אשר מבטיחים אטימה הדוקה ותפעול ידית חלק.

בנוסף, סוג הציפוי או הגימור של הברז הוא גורם מכריע נוסף. כך, דעו לכם כי ניתן להשיג כיום ברזים במגוון רחב של גימורים, לרבות כרום, ניקל מוברש, ברונזה משופשפת וכיוצא בזאת. הגימור לא רק מוסיף למראה האסתטי אלא גם מספק הגנה מפני קורוזיה ומפני כתמים שונים. בסופו של יום, אם כן, גימור איכותי משפר את העמידות ואת אריכות החיים של הברז שלכם כך שהוא הופך את הברז לסוג של השקעה לטווח הארוך.

יתרה מכך, יש להביא בחשבון מאפיינים נוספים כגון – קיומה של אחריות מן המשווק או היצרן, שירות תיקונים איכותי ומקצועי, שילוב של טכנולוגיה חסכונית במים והיות החומר קל לניקוי. מאפיינים שכאלו יכולים לתרום לאיכות הכללית ולפונקציונליות של הברז.

לסיכום, איכותו של הברז נקבעת על פי החומר, המבנה, הגימור ויתר התכונות שיש לו. השקעה בברז איכותי מבטיחה אורך חיים, עמידות וביצועים אופטימליים, מה שמשפר את חווית האמבטיה הכוללת שלך.