לוגו עלית דיזיין 13

נווט בוויז

עלית דיזיין, רכסים

077-6707387

לפגישת יעוץ ללא עלות

שעות פתיחה

א'-ה' 08:30-18:00
יום ו' 08:30-14:00

מוצרים לאמבטיה במבצע

מהם העבודות הדרושות בהתקנת מקלחון חדש בחדר האמבטיה?

התקנת מקלחון חדש כרוכה בשורה של שלבים חיוניים שהתכלית שלהם היא להבטיח התקנה מאובטחת ופונקציונלית של המקלחון. אחת המשימות העיקריות שיש לתת עליה את הדעת היא הכנת הקיר לצורך הרכבה בטוחה ואסתטית של המקלחון. משימה זו כרוכה בדרך כלל בקידוח חורים בקיר על מנת לחבר בצורה מאובטחת את צירי המקלחת. יתר על כן, יש לבצע מדידות מדויקות וקפדניות, ולמקם את החורים הללו באופן מדויק על מנת להתיישר עם העיצוב והמידות הספציפיות של המקלחון.

לאחר שלב קידוח החורים, השלב הקריטי הבא הוא ביצוע איטום סיליקון. סיליקון משמש ליצירת איטום עמיד למים סביב אזור המקלחת, ובין היתר הוא גם מונע נזילת מים וכן מבטיח מתחם אטום למים. חשוב להתקין את איטום הסיליקון באופן זהיר במיוחד על מנת להבטיח לא רק כיסוי מלא ונעים למראה אלא גם אטימה נאותה.

יתר על כן, שלב חיוני במיוחד הוא לבצע יישור של המקלחת במהלך ההתקנה. הרי, אם המקלחון לא יהיה מפולס הוא ייראה עקום ויעיב על המראה הכולל של חדר המקלחת שלכם. יישור מדויק הוא חיוני במיוחד עבור מקלחונים ללא מסגרת או בעלי מסגרת למחצה – הרי, במצב שכזה, כל חוסר יישור יכול להשפיע באופן משמעותי על האסתטיקה הכללית.

יתר על כן, התקנה נכונה של ניקוז היא חיונית על מנת להבטיח ניקוז מים יעיל מן המקלחת. יש להתקין את הניקוז בשיפוע ובמיקום הנכון על מנת למנוע הצטברות מים והצפות בלתי רצויות וכך להבטיח אזור מקלחת יבש ובטוח לשימוש.

בסופו של דבר, ובהתאם לעיצוב ולמאפיינים הספציפיים של המקלחת הספציפית שלכם, עשוי לעלות צורך בעבודות נוספות. עבודות נוספות עשויות לכלול התקנה של דלתות מקלחת כמו גם בנייה של ידיות ושל מתקנים ואביזרים אחרים. אלמנטים מעין אלו צריכים להיות מותקנים בצורה מאובטחת, על ידי איש מקצוע מהימן ובעל ניסיון רב בתחום, וכן בהתאם לעיצוב ולפונקציונליות של המקלחון.

לסיכום, התקנת מקלחון מוצלחת דורשת תכנון קפדני, מדידות מדויקות, קידוח איכותי, איטום קפדני ויישור נכון. כמו כן, מומחיות מקצועית ותשומת לב לפרטים הם חשובים ביותר לצורך השגת מקלחון מותקן היטב העונה על דרישות פונקציונליות ואסתטיות כאחד.