לוגו עלית דיזיין 13

נווט בוויז

עלית דיזיין, רכסים

077-6707387

לפגישת יעוץ ללא עלות

שעות פתיחה

א'-ה' 08:30-18:00
יום ו' 08:30-14:00

מוצרים לאמבטיה במבצע

מהם הטיפים לתחזוקה וניקוי של מקלחות כדי להאריך את חייו המועילים?

תחזוקת מקלחת היא חיונית להבטחת אורך החיים והמשיכה האסתטית של המקלחת שלך. על מנת להאריך באופן משמעותי וניכר את אורך החיים של המקלחת שלך, יש להקפיד באופן עקבי על יישום של נוהלי תחזוקה וניקיון יעילים. זה אולי נשמע מרתיע, אבל בפועל זה לא דורש מכם לעשות הרבה.

הטיפ הטוב ביותר לשמירה על המקלחת שלך כרוך בנקיטת משנה זהירות לגבי חומרי הניקוי שבהם אתם משתמשים על מנת לנקות את המקלחת שלכם. נסו להימנע משימוש בחומרי ניקוי קשים או בחומרי ניקוי שוחקים מכיוון שהם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך למשטחי המקלחת שלך, ובכלל זאת לאזורי הזכוכית, האריחים והאביזרים. חומרים שוחקים אלו עלולים לשרוט או להשחית את מרכיבי המקלחת, כמו גם להפחית את העמידות ואת המראה האסתטי שלהם לאורך זמן.

במקום זאת, בחר בפתרונות ניקוי טבעיים ומתונים יותר. חומץ, למשל, הוא חומר ניקוי טבעי מעולה – עדין אך עדיין יעיל במיוחד בניקוי מקלחות. הוא יכול לעזור להסיר כתמי סבון עקשנים, משקעי מים קשים ולכלוך אחר – כל זאת, מבלי לגרום נזק למשטחים. בנוסף לכך, ניגוב קבוע של המקלחת עם מטלית לחה או מגב לאחר כל שימוש יכול גם למנוע הצטברות של חלאות סבון ומינרלים, ולשמור על מראה נקי ורענן.

בנוסף לביצוע של ניקיון שוטף, חשוב מאוד לבצע גם בדיקות שוטפות על מנת לזהות בעיות או אזורים פוטנציאליים שעשויים לדרוש תחזוקה. בכלל זאת, בדקו אם יש נזילות, אריחים רופפים או כל סימני בלאי. טיפול במטרדים קטנים אלו באופן מידי יכול למנוע נזק נוסף ולהאריך את חיי המקלחת שלכם.

יתר על כן, שקלו להתקין ציפוי מגן או איטום על גבי משטחי המקלחת. זה יכול ליצור מחסום דוחה מים, ולמנוע כתמים ונזקים ממים ומשאריות סבון. פעלו בהתאם להנחיות היצרן לגבי התדירות שבה יש למרוח מחדש את ציפוי המגן כדי לשמור על יעילותו.

אם כן, תחזוקה שוטפת, שימוש בחומרי ניקוי מתאימים וטיפול יזום הם היבטים חיוניים להארכת אורך החיים של המקלחת שלכם, והם מבטיחים כי היא תישאר חלק פונקציונלי ומושך מבחינה ויזואלית בחדר האמבטיה שלכם במשך שנים רבות.