לוגו עלית דיזיין 13

נווט בוויז

עלית דיזיין, רכסים

077-6707387

לפגישת יעוץ ללא עלות

שעות פתיחה

א'-ה' 08:30-18:00
יום ו' 08:30-14:00

ברזי רחצה

אילו טכנולוגיות ייחודיות קיימות לראשי המקלחת?

ראשי המקלחת הנפוצים ביותר כיום מכונים "ראשי גשם". ראשי גשם הם טכנולוגיה פופולרית וחדשנית אשר נועדה לשחזר את חווית העמידה מתחת למטר גשם עדין. ראשי מקלחת אלה הם בדרך כלל גדולים יותר בגודלם, לרוב מרובעים או עגולים, והם מותקנים על התקרה או על קיר גבוה בתוך אזור המקלחת. הנה כמה תכונות ויתרונות מרכזיים של ראשי מקלחת גשם –

  • אזור כיסוי רחב – ראשי גשם ידועים בתבנית ההתזה הרחבה שלהם, המספקת אזור כיסוי רחב העוטף את המתרחץ במטר מים שוטף, מרגיע ויוקרתי. עיצוב זה מאפשר חווית מקלחת סוחפת יותר, המציע תחושה של רגיעה ושלווה.
  • זרימת מים עדינה – זרימת המים מראש מקלחת גשם היא עדינה ופורצת, ומדמה גשם טבעי, מה שגורם למקלחת להרגיש פחות "כוחנית" ו"מכאיבה" בהשוואה לראשי מקלחת מסורתיים. זרימה עדינה זו היא מהנה במיוחד עבור אלו המחפשים חווית מקלחת מרגיעה יותר וספא.
  • חווית ספא – ראשי מקלחת גשם תורמים ליצירת אווירת ספא בחדר האמבטיה. זרם המים הקבוע ותחושת העמידה בגשם מספקים תחושה שלווה ומחייה, מקדמים רגיעה והפגת מתחים.
  • עיצוב אופנתי ומודרני – ראשי מקלחת גשם מתהדרים בעיצוב מלוטש ועכשווי המשלים את אסתטיקת חדר האמבטיה המודרני. המראה המינימליסטי שלהם מוסיף אלמנט של תחכום לחדר האמבטיה, ומשפר את המשיכה החזותית הכוללת של אזור המקלחת.
  • התאמה אישית של ראש המקלחת – ראשי גשם מסוימים מגיעים עם הגדרות מתכווננות, המאפשרות למשתמשים לשלוט בלחץ המים ולהתאים את תבנית ההתזה בהתאם להעדפותיהם. גמישות זו מבטיחה חווית מקלחת מותאמת אישית המותאמת לצרכים האישיים.
  • התקנה קלה – מקלחוני גשם הם קלים יחסית להתקנה, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית עבור שיפוץ או שדרוגים של חדרי אמבטיה. ניתן להתקין אותם על התקרה או על זרוע המקלחת, המספקים גמישות במיקום על בסיס עיצוב המקלחת.
  • עמידות ואיכות – ראשי מקלחת גשם איכותיים עשויים מחומרים עמידים כמו נירוסטה או פליז, המבטיחים אורך חיים ועמידות בפני קורוזיה. עמידות זו מבטיחה שראש המקלחת יישאר פונקציונלי ושומר על המשיכה האסתטית שלו לתקופה ממושכת.