לוגו עלית דיזיין 13

נווט בוויז

עלית דיזיין, רכסים

077-6707387

לפגישת יעוץ ללא עלות

שעות פתיחה

א'-ה' 08:30-18:00
יום ו' 08:30-14:00

ארון אמבטיה

איך נבחר גודל ומיקום מתאים לארון האמבטיה באמבטיה?

בחירת הגודל והמיקום המתאימים ביותר עבור ארון האמבטיה שלכם היא חיונית על מנת לייעל את האחסון, את הפונקציונליות ואת האסתטיקה הכוללת בחלל. להלן הנחיות מפורטות שיעזרו לכם לקבל החלטות מושכלות בנושא זה –

  • מדדו את המרחב שלכם – התחילו על ידי מדידת השטח הפנוי בחדר האמבטיה שלכם, שבו ימוקם הארון. קחו מידות מדויקות של הרוחב, הגובה והעומק של השטח על מנת לקבוע את מידות הארון המקסימליות שיתאימו בנוחות.
  • שקלו את זרימת התנועה – ודאו כי מיקום ארון האמבטיה אינו חוסם את זרימת התנועה הטבעית בתוך חדר האמבטיה. יש למקם את הארונות כך שיאפשרו גישה נוחה לאביזרים ולמתקנים אחרים באמבטיה ושיספקו מספיק מקום לתנועה.
  • גובה ונגישות – גובה הארון צריך להיות נוח ונגיש לכל המשתמשים. קחו בחשבון את גובה האנשים המשתמשים בחדר האמבטיה וודאו שניתן להגיע לתכולת הארון ללא מאמץ.
  • איזון חזותי עם מתקנים אחרים – שמרו על איזון חזותי על ידי מיקום הארון ביחס מתאים לאביזרים אחרים בחדר האמבטיה כמו כיור, שירותים או מקלחת. שאפו לפריסה נעימה מבחינה ויזואלית שבה הארון משלים את העיצוב של המתקנים ולא מפריע להם.
  • צרכי אחסון העריכו את דרישות האחסון שלכם ובחרו בגודל ארון שיתאים למוצרי הטיפוח, המגבות ושאר מוצרי האמבטיה שלכם. כך, אם המקום מאפשר, בחרו בארון גדול יותר עם מדפים, מגירות או תאים לאחסון מאורגן.
  • אפשרויות התאמה אישית – התאמה אישית של הארון שלכם יכולה להיות פתרון מצוין אם אתם מעוניינים להתאים את ארון האמבטיה לצרכים ולמרחב הספציפיים שלכם. ניתן לעצב ארונות מותאמים אישית כך שיתאימו לחללים צרים או קטנים, וכך למקסם את השטח הזמין.
  • אסתטיקה וסגנון – שקלו את הסגנון והעיצוב של ארון האמבטיה כדי להבטיח שהוא ישלים את האסתטיקה הכללית של החדר. בחרו גימור וחומרים עבור הארון שיתיישרו עם הנושא העיצובי הנבחר.
  • ייעוץ מקצועי – אם אינכם בטוחים לגבי הגודל והמיקום המתאימים, התייעצות עם מעצב או קבלן מקצועי יכולה לספק תובנות והמלצות חשובות על סמך פריסת חדר האמבטיה ויתר דרישותיכם.

אם כן, על ידי שיקול דעת קפדני של גורמים אלה, אתם יכולים לבחור את הגודל והמיקום הנכונים עבור ארון האמבטיה שלכם, תוך אופטימיזציה של האחסון ושמירה על פריסת חדר אמבטיה פונקציונלית ומושכת חזותית.