לוגו עלית דיזיין 13

נווט בוויז

עלית דיזיין, רכסים

077-6707387

לפגישת יעוץ ללא עלות

שעות פתיחה

א'-ה' 08:30-18:00
יום ו' 08:30-14:00

מוצרים לאמבטיה במבצע

איך נבחר את המראה הנכון של ברזי האמבטיה לפי סגנון העיצוב של החדר?

בחירת העיצוב המתאים והנכון ביותר עבור ברז האמבטיה שלכם, כך שהוא יתאים לסגנון העיצוב הכללי של חדר האמבטיה שלכם, היא שלב מכריע במיוחד בהשגת מראה מגובש ואסתטי. סגנון העיצוב של חדר האמבטיה שלך יכול לנוע בין מודרני ומינימליסטי לקלאסי, וינטג', כפרי, הייטק או אפילו אקלקטי.

כעת, נציג בפניכם פירוט מעמיק של קשת הסגנונות השונים הקיימים, על מנת לסייע לכם לבחור את מראה הברז הנכון ביותר עבורכם –

  • סגנון מודרני ומינימליסטי – בחדר אמבטיה בעל עיצוב מודרני או מינימליסטי, הדגש מושם על קווים אלגנטיים, נקיים ופשוטים. המראה הכולל צריך להיראות נטול מאמץ וקליל, אך יחד עם זאת יוקרתי. על מנת להשיג מראה שכזה, בחרו ברזים עם עיצוב מינימליסטי הכוללים צורות ישרות וזוויתיות וגימור כרום או ניקל מוברש. ברזים צמודים על הקיר יכולים להיות גם בחירה מצוינת עבור ארון מודרני צף.
  • סגנון קלאסי ומסורתי – עבור חדר אמבטיה קלאסי או מסורתי, שקלו לבחור ברזים עם עיצובים אלגנטיים ונצחיים. לשם כך, חפשו ברזים עם קימורים, עם פרטים מורכבים ועם גימורים מלוטשים כגון כרום, פליז או ברונזה משופשפת. כמו כן, ברזים רחבים או ממורכזים עם ידיות פורצלן יכולים להוסיף מגע של קסם וינטג'.
  • סגנון כפרי או תעשייתי – בחדר אמבטיה בעל סגנון כפרי או תעשייתי, כוונו לברזים בעלי מראה מחוספס. בחר בגימורים כמו ברונזה משופשפת, שחור מט או אפילו נחושת. ברזים עם צינורות חשופים או עיצובים בהשראה תעשייתית יכולים להשלים את האלמנטים הגולמיים והטבעיים של סגנון זה.
  • סגנון הייטקיסטי ועכשווי – אם לחדר האמבטיה שלכם יש עיצוב הייטקיסטי או עכשווי, חפשו ברזים המציעים תכונות מודרניות ועיצובים חדשניים. ברזים ללא מגע שמופעלים על ידי תנועה, ברזים עם תאורת LED או ברזים עם פקדים דיגיטליים יכולים להוסיף מגע עתידני ולהשתלב בצורה חלקה עם חדר אמבטיה עכשווי.

לא משנה באיזה סגנון תבחרו, נדמה כי בחירה נכונה של הברז בהתאם לסגנון העיצובי הכולל שלכם מבטיחה שהוא יהווה גורם משלים שישפר את האסתטיקה הכללית של חדר האמבטיה שלכם, וייצר מראה מגובש והרמוני.