לוגו עלית דיזיין 13

נווט בוויז

עלית דיזיין, רכסים

077-6707387

לפגישת יעוץ ללא עלות

שעות פתיחה

א'-ה' 08:30-18:00
יום ו' 08:30-14:00

מוצרים לאמבטיה במבצע

איך מונעים צורך בהחלפה תכופה של ברזים במקלחונים?

על מנת להאריך את תוחלת החיים של הברזים שלכם למקסימום האפשרי ולמזער כמעט לחלוטין את הצורך בהחלפות תכופות, יש להקפיד על יישום נוהלי טיפול ותחזוקה נאותים. כעת נציג בפניכם מספר טיפים מפורטים למניעת בלאי מוקדם והבטחת אורך החיים של ברזי המקלחת שלכם –

  • הימנעו מחומרי ניקוי קשים – הימנעו משימוש בחומרי ניקוי שוחקים או קשים העלולים להשחית או לפגוע בגימור הברז וברכיבים הפנימיים. היצמדו לחומרי ניקוי עדינים ולא שוחקים המתאימים לחומר הברז.
  • הקפידו על ניקוי שגרתי – קבעו לוח זמנים עבור ניקוי שגרתי על מנת למנוע הצטברות של לכלוך, משקעי מים קשים וכתמי סבון על הברז. לצורך כך, נגבו את הברז במטלית רכה ולחה, וייבשו אותו כדי לשמור על הברק שלו.
  • הימנעו מהפעלה בלתי מבוקרת של כוח – טפלו בברז בזהירות והימנעו משימוש בכוח מופרז בעת הפעלת הידיות. טפלו בברז בעדינות כדי למנוע לחץ מיותר על הרכיבים הפנימיים.
  • תקנו דליפות מיד – יש לטפל מיד בכל נזילות או טפטוף כדי למנוע נזקי מים והידרדרות נוספת של מצב הברז. בדקו באופן קבוע אם יש נזילות ודאגו לתקן אותן באופן מידי על ידי הסתייעות באינסטלטור מוסמך.
  • ערכו מגוון של בדיקות תחזוקה שוטפות – בדקו מעת לעת את הברז לצורך איתור של סימני בלאי, של חלקים רופפים או של קורוזיה. כמו כן, הדקו את הברגים או את הידיות הרופפים והחליפו חלקים בלויים על מנת לשמור על ביצועים מיטביים.
  • הימנעו מטמפרטורות קיצוניות – נסו להימנע מחשיפת הברז שלכם לטמפרטורות חמות או קרות באופן קיצוני וחריג. כל זאת, מפני שהדבר עלול לגרום ללחץ בלתי מבוקר על חומרי הברז כמו גם להשפיע על איכות ביצועיו לאורך זמן.
  • השתמשו בטכניקות ניקוי עדינות – בעת ניקוי הברז, השתמשו בספוגים רכים או במטליות ניקוי ייעודיות על מנת למנוע שריטות של פני החלק החיצוני של הכיור. סבון ומים יכולים להיות יעילים בהסרת לכלוך מבלי לגרום נזק.

באופן כללי – על ידי הקפדה על אמצעי מניעה אלו ואימוץ הרגלי תחזוקה טובים, תוכלו להאריך משמעותית את חיי ברז המקלחת שלכם.